Image

KONGLOMERAT

Poszukując idealnego materiału na parapety wewnętrzne, schody czy posadzki, warto zwrócić uwagę na konglomerat marmurowy. To pozyskiwany w 95% z odłamków marmuru materiał o uroku naturalnego kamienia i niebanalnym wzornictwie. Łączy atrakcyjną cenę z przepięknym designem, który dobrze zaprezentuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach.
ŁAPIŃSKI STONE oferuje swoim Klientom najwyższej klasy konglomerat marmurowy – o unikalnych walorach estetycznych i w szerokim wyborze kształtów i barw. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą konglomeratu kwarcytowego.

Konglomerat marmurowy: materiał nie tylko na piękne posadzki

Z konglomeratu wykonujemy szeroką gamę wyrobów kamiennych. Najpopularniejsze są m.in. kamienne parapety, a także schody i posadzki. Zarówno kolorystykę, jak i kształt zawsze ustalamy indywidualnie z Klientem, tworząc zjawiskowe elementy, które pięknie współgrają z aranżacją przestrzeni.

Gwarantujemy:

– indywidualne podejście do każdego zamówienia – zapewniamy fachowe doradztwo i rozwiązania szyte na miarę,
– sprawną realizację zleceń – zawsze dotrzymujemy terminów,
– atrakcyjne warunki finansowe – rozsądne ceny i najwyższa jakość to nasza domena.
Nowoczesne techniki obróbki i wyobraźnia pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Działamy na terenie Warszawy i okolic, przygotowując elementy z marmurowego konglomeratu na indywidualne zamówienie.

By uzyskać bezpłatną wycenę i poznać szczegóły, prosimy o bezpośredni kontakt. Zapraszamy do współpracy.

BOTTICINO

BIANCO

BRECCIA AURORA

BRECCIA ONICIATA

CALACATA

CARRARA

GREY

NEW PORTO

OLYMPO

POLARE

ROSA DEL GARDA

ROSSO ASIAGO

PERLATO ROYAL

VENUS

PEARL