Image

Blaty kamienne

Blat z naturalnego kamienia łączy ponadczasowe piękno i nutę luksusu z wytrzymałością na lata. Doskonale spisze się między innymi w kuchni czy w łazience – zdobiąc i stając się funkcjonalną przestrzenią, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli interesują Państwa nowoczesne blaty kamienne, zapraszamy do współpracy. Jako eksperci w branży kamieniarskiej, ŁAPIŃSKI STONE oferuje bogatą ofertę blatów kamiennych, tworzonych na indywidualne zamówienie.

Wszystkie blaty kamienne dostosowane są do potrzeb pomieszczenia oraz Państwa preferencji związanych z ich wyglądem. Jako producent mamy pełny wpływ na każdy etap realizacji. Blaty kamienne oraz materiał, z których są wykonane, dobieramy pod kątem funkcji, jaką mają pełnić w pomieszczeniu oraz pozostałego wystroju wnętrza. Dlatego zamawiając u nas blaty kamienne, mogą być Państwo pewni, że dostarczymy produkt unikatowy i niedostępny w regularnej sprzedaży.

Oferowane blaty kamienne stanowią wyjątkowe uzupełnienie przestrzeni, czyniąc ją niezwykle praktyczną i elegancką.

Eleganckie blaty kamienne: Warszawa i okolice

Blaty z kamienia naturalnego mogą powstać z wielu różnorodnych materiałów. My wybieramy te najlepsze. Stosujemy przede wszystkim granit oraz marmur. Wyróżnia je:

– bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania itp.,
– estetyczny wygląd, utrzymujący się przez długie lata,
– unikalne wzornictwo – gwarantujemy szeroki wybór kompozycji barwnych oraz wzorów – zarówno tych klasycznych i subtelnych, jak i bardzo oryginalnych i wyrazistych,
– szerokie możliwości obróbki.

W ŁAPIŃSKI STONE, kamienny blat zawsze powstaje na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że nie kupują Państwo produktu standardowego, a wykonany po profesjonalnych pomiarach – to element idealnie dopasowany do Waszego wnętrza. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim Klientom z miasta Warszawa i okolic. Jesteśmy jednak otwarci również na współpracę z osobami poszukującymi naturalnego kamienia w najpiękniejszej odsłonie w innych obszarach Mazowsza i całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych bliższą ofertą!

CREMA MARFIL

BRECCIA SARDA

JURA

CARRARA

NERA MARQUINA

EMPERADOR

ROJO ALICANTE

FOREST BROWN

FOREST GREEN