Image

Parapety z konglomeratu

 

W ostatnim czasie na rynku pojawia się coraz więcej materiałów konstrukcyjnych, które z powodzeniem zastępują drogi kamień czy prawdziwe drewno. Warto bliżej przyjrzeć się naszym parapetom. Konglomerat, którego używamy do ich wyprodukowania jest niezwykle solidny i wysoce estetyczny. Cechuje go trwałość oraz wytrzymałość. Z uwagi na to, że daje się bardzo łatwo formować, może przybierać różne rozmiary, kształty oraz style wykończenia. Nasi klienci mogą zamówić dowolny parapet z konglomeratu w Warszawie, zyskując modny element wykończenia swoich wnętrz.

Charakterystyka parapetów z konglomeratu

Parapety z konglomeratu to nie jeden, lecz kilka różnych wariantów produktów. W podstawowej odmianie są to produkty wykonywane z materiałów sztucznych – lekkie, tanie, estetyczne. Drugi wariant to parapety z konglomeratu stworzonego z połączonych ze sobą fragmentów kamienia naturalnego. Jeżeli założymy, że będzie to marmur, to możemy spodziewać się produktu o niebanalnym wzornictwie i designie. Te produkty znajdziesz w naszym sklepie i gwarantujemy, że będziesz zachwycony tym, jak wygląda i jak wkomponowuje się w wystrój współczesnych wnętrz.

Konglomeraty kwarcytowe i marmurowe 

Naszym klientom proponujemy dwa rodzaje parapetów konglomeratowych. Są one wykonywane na wymiar z zastosowaniem:

Oferujemy wykonane z nich parapety, ale nie tylko. Z powodzeniem dopasujesz do nich również schody czy blaty kamienne, a także inne elementy wykończenia wnętrz, również te o charakterze dekoracyjnym. Duża dostępność struktur oraz odcieni pozwala na ujednolicenie wyposażenia w taki sposób, aby było ono harmonijne i spójne z Twoją koncepcją aranżacyjną. Masz pomysł? Projekt? Z przyjemnością pomożemy Ci go zrealizować.

Parapety z konglomeratu w Warszawie

Współczesna architektura dużych miast – ale nie tylko – zakłada korzystanie z materiałów o ponadprzeciętnej trwałości, które oprą się kaprysom zmiennej mody. Parapety z konglomeratu w Warszawie cieszą się dużą popularnością oraz zaufaniem. Nie można odmówić im estetycznego wyglądu, solidnego wykonania. Co ważne, a o co często pytają nasi klienci, to łatwość pielęgnacji. Konglomerat jest pod tym względem bardzo mało wymagający. Nie trzeba go czyścić specjalnymi środkami czy konserwować. Efektownie błyszczy się nawet po długim czasie od zamontowania w przestrzeni domowej lub biurowej.

Zamów parapety z konglomeratu i nie tylko!

Zachęcamy do wybrania naszych parapetów. Konglomerat wykorzystujemy także do wykonania eleganckich schodów czy solidnych blatów. Chociaż produkujemy na zamówienie, to staramy się utrzymać ceny na atrakcyjnym poziomie, jak również maksymalnie skrócić czas oczekiwania na realizację zakupów i ich dostarczenie na wskazany adres. Zapewniamy także fachową, merytoryczną i sympatyczną obsługę. Masz pytania lub wątpliwości? Chętnie na wszystkie odpowiemy! Zapraszamy do współpracy z Łapiński Stone!

BOTTICINO

BIANCO

BRECCIA AURORA

BRECCIA ONICIATA

CALACATA

CARRARA

GREY

NEW PORTO

OLYMPO

POLARE

ROSA DEL GARDA

ROSSO ASIAGO

PERLATO ROYAL

VENUS

PEARL

BEIGE LUNA

BELGIAN NIGHT

CARNICO

GRIGIO LONDRA

MISTY WHITE

PORTORO

RASOTICA

RIGEL

SILVER GREY

VERDE ALPI

BIANCO AMBRA

BLACK RIVER

CONCETRO

FONTANE

GRAFITO

LAVAGNA

MADREPERLA

MARRONE