Image

Parapety

Nic nie zdobi okna piękniej niż stylowy, wykonany z naturalnego kamienia parapet. Ociepli wnętrze, nadając mu ekskluzywnego charakteru. A co najważniejsze – będzie doskonale wyglądał przez wiele lat. Jeśli szukają Państwo eksperta, który tworzy parapety z kamienia naturalnego z dbałością o każdy detal – ŁAPIŃSKI STONE to dobry wybór. Doświadczenie, kreatywność i dbałość o jakość sprawiają, że oferujemy rozwiązania z najwyższej półki.

Stylowe parapety z kamienia naturalnego: Warszawa i okolice

Do produkcji parapetów wykorzystujemy szeroką gamę kamieni naturalnych. Powstają przede wszystkim z granitu, marmuru oraz konglomeratu marmurowego. Materiały te są doskonałym tworzywem, dającym szerokie możliwości obróbki, a ostateczny efekt estetyczny zawsze zachwyca.

Parapety z kamienia naturalnego to uniwersalne rozwiązanie, które będzie pasowało do każdego wnętrza. Parapety można montować również na zewnątrz budynku, dzięki czemu stają się dopełnieniem elewacji oraz pozostałej architektury otoczenia.

Parapety z kamienia naturalnego są dużo trwalsze niż ich sztuczne odpowiedniki, dlatego przez długi czas zachowają swoje pierwotne właściwości. Kamień naturalny to materiał, który doskonale komponuje się z wieloma innymi surowcami wykorzystywanymi przy wykończeniu wnętrz. Dzięki temu wykonane z niego parapety będą pasowały do każdej aranżacji.

Parapety z kamienia naturalnego to propozycja dla osób, które szukają praktycznych rozwiązań, jednak z zachowaniem eleganckiego wyglądu.

W naszej pracy wykorzystujemy zazwyczaj spieki kwarcowe, marmur i granit, gdyż stwarzają one szerokie możliwości dostosowania do indywidualnych wymagań Klienta. Dodatkowo takie parapety są trwałe i odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz ciepłego powietrza z grzejników.

Zlecając wykonanie parapetu kamiennego naszej firmie, mają Państwo pewność:

– indywidualnego projektu wykonanego na miarę – doskonale dopasowanego do okna i designu wnętrza,
– fachowego doradztwa – podpowiemy, który kamień naturalny i jaki wzór najlepiej wpisze się w aranżację przestrzeni,
– szerokiego wyboru materiału i wzornictwa – zarówno subtelnego i klasycznego, jak też oryginalnego i „z pazurem”,
– sprawnego wykonania – w terminie ustalonym z Klientem,
– uczciwych stawek – pozwalających się cieszyć dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Parapety z kamienia – Warszawa i okolice

Obsługujemy Klientów z miasta Warszawa i okolic. Prosimy jednak o kontakt bez względu na miejsce zamieszkania. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Nasze parapety z kamienia to bezkompromisowe połączenie elegancji, trwałości i funkcjonalności – cech decydujących o najwyższej jakość elementów aranżacji wnętrz. Nasze parapety z kamienia znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i usługowych. W portfolio posiadamy liczne realizacje obejmujące parapety z kamienia wykonane na potrzeby nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Warszawa i okolicy, a także innych lokacji na terenie kraju.

Obsługujemy Klientów z miasta Warszawa i okolic. Prosimy jednak o kontakt bez względu na miejsce zamieszkania. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie.

Zapraszamy do współpracy!

ABSOLUTE BLACK

ANTIQUE BROWN

BALMORAL ROSSO

BALTIC BROWN

BENGAL BLACK_SATYNA

BIANCO CRISTAL

BLACK PEARL

BLANCO AZAHAR

BRĄZ KRÓLEWSKI

COLONIA CREAM

COLONIA WHITE

COSMIK BLACK

EMERALD PEARL BLUE

GHIBLI GOLD

IVORY BROWN

IVORY CREAM

IVORY GOLD

KASHMIR WHITE

KASHMIR GOLD

LEDY DREAM

MAGMA GOLD

MAPLE RED

MERRA WHITE

MULTICOLOR RED

NERO ASSOLUTE SZCZOTKA

NERO PRATERIA BENGAL

ORION

PADANG DARK

PARADISO CLASSICO

PRADA GOLD

PUTIAN RED

RIVER BLUE

SHIVAKASHI IVORY BROWN

STAR GALAXY

STRZEGOM

SUNRISE

TAN BROWN

TITANIUM

VISCOUNT WHITE