KASHMIR WHITE

Kashmir White Granite

Oferujemy Kashmir White Granite, o unikatowej, żółto-szarej powierzchni, nie spotykanej w innych gatunkach granitu. Jego barwa jest delikatna i przyjemna, świetnie pasuje do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym, boho, loftowym, skandynawskim. Będzie doskonałym zwieńczeniem aranżacji kuchennych, łazienkowych, jak i ekskluzywnych klatek schodowych. Pasuje do rozmaitych frontów kuchennych i umeblowania.

Kashmir White Granite jest wytrzymały, odznacza się duża gęstością, a jednocześnie minimalną nasiąkliwością wody. Może zostać użyty jako okładzina na powierzchniach poziomych i pionowych. Najlepszą prezencję oferują płytki o dużych rozmiarach, pozwalające wyeksponować wyjątkową strukturę i niepowtarzalne piękno Kashmir White Granite.

Kashmir White Granite i jego zastosowanie

Z powodzeniem można wykorzystać Kashmir White Granite w aranżacji lokali mieszkalnych jak i komercyjnych. Z jego pomocą można wykonać:

– blaty kuchenne i łazienkowe – odporne na wpływ wilgoci, zaplamienie, wysokie temperatury,

– podłogi – Kashmir White Granite jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i pęknięcia,

– elewacje – pozwala na wykończenie danego budynku w olśniewających, jasnych tonacjach,

– parapety – Kashmir White Granite będzie świetnym wykończeniem elewacji budynku, wzbogacając jego bryłę i urozmaicając kolorystykę.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią Kashmir White Granite oraz składania zamówień. Gwarantujemy, że jego unikatowa struktura, pełna estetycznych pęknięć i drobinek, pozwoli stworzyć aranżacje ekskluzywne i dopracowane wizualnie.