Image

Konglomerat kwarcytowy

Konglomerat kwarcytowy to doskonały materiał zarówno na parapety wewnętrzne, jak i systemy podłogowe czy okładziny schodowe. Konglomerat powstaje w 95% z odłamków kwarcytu, czemu zawdzięcza swój naturalny wygląd i niebanalne wzornictwo. Jego bezsprzecznym atutem jest atrakcyjna cena idąca w parze z przepięknym designem, co sprawia, że jest on popularną alternatywą dla wyrobów z kamienia naturalnego. Wyroby kamienne z konglomeratu kwarcytowego idealnie wpisują się zarówno w stylistykę tradycyjnych wnętrz, jak i minimalizm cechujący wnętrza nowoczesne.

Konglomerat kwarcytowy – Warszawa i okolica

Naszym Klientom na terenie miasta Warszawa i w najbliższej okolicy oferujemy wysokiej klasy konglomerat kwarcowy dostępny w szerokiej gamie unikalnych wzorów i kolorów. Oferowany przez nas materiał charakteryzuje się walorami estetycznymi oraz wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia, co pozwala nam tworzyć rozwiązania funkcjonalne i zachwycające swoim naturalnym pięknem.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów kamiennych z konglomeratu kwarcytowego na zamówienie. Każde zamówienie traktujemy z najwyższą starannością, dostarczając Państwu wyłącznie precyzyjnie wykonane elementy dekoracji wnętrz – od parapetów wewnętrznych z konglomeratu, po systemy podłogowe.  To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie, doskonała znajomość branży oraz precyzja działania idące w parze ze sprawną realizacją zleceń oraz atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Klientów zainteresowanych zamówieniem wyrobów kamiennych zachęcamy do kontaktu. W razie wątpliwości doradzimy i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa wnętrza. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi oraz biznesowymi, dostarczając wyroby dla różnych przestrzeni.

 

Współpracujemy z Firmami – Technistone  i Santamargherita