Image

Konglomerat kwarcytowy

Konglomerat kwarcytowy – blaty z kwarcu w naszej ofercie

Konglomerat kwarcytowy to materiał o doskonałych walorach wizualnych i estetycznych. Nadaje się do stosowania zarówno na parapety wewnętrzne, jak i systemy podłogowe czy okładziny schodowe. Konglomerat składa się w 95% z odłamków kwarcytu, którym zawdzięcza swój naturalny wygląd i niebanalne wzornictwo. Jego bezsprzecznym atutem jest atrakcyjna cena, przez co staje się coraz popularniejszy.

Obecnie jest jedną z najchętniej wybieranych alternatyw względem wyrobów z kamienia naturalnego. W porównaniu do niego, konglomerat kwarcytowy odznacza się oryginalnym i unikatowym designem, a wykonanie z niego parapety i blaty doskonale wpasowują się w nowoczesne i tradycyjne style aranżacyjne. Pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w sposób minimalistyczny, glamour i nowoczesny, jak również do aranżacji retro, loft oraz rustykalnych. Wyroby z konglomeratu kwarcytowego mogą być stosowane w kuchniach, łazienkach, salonach oraz innych pomieszczeniach w budynkach mieszkalnych i komercyjnych.

Konglomerat kwarcytowy – Warszawa i okolica

Naszym Klientom na terenie miasta Warszawa i w najbliższej okolicy oferujemy wysokiej klasy konglomerat kwarcytowy dostępny w szerokiej gamie unikalnych wzorów i kolorów. Oferowany przez nas materiał charakteryzuje się nadzwyczajnymi walorami estetycznymi oraz wysoką trwałością i odpornością. Dzięki temu może być wykorzystany do tworzenia rozwiązań funkcjonalnych, które będą zachwycać swoim naturalnym pięknem, a zarazem będą odporne na potencjalne uszkodzenia.

Nasze parapety i blaty kwarcytowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, draśnięcia oraz nie blakną po nawet po wielu latach ekspozycji na promienie świetlne. Jesteśmy gotowi wykonać parapety i blaty dopasowane do konkretnych potrzeb naszych Klientów, biorąc pod uwagę ich oczekiwania odnośnie rozmiarów, kolorystyki oraz docelowego miejsca montażu.

Chętnie wyposażymy domy i mieszkania odbiorców z Warszawy, jak również pomagamy w przygotowaniu blatu dedykowanego dla hotelowej lub restauracyjnej łazienki. Lista naszych dotychczasowych kontrahentów jest bardzo długa i obejmuje także przedsiębiorców innych branż, którzy zdecydowali się na zastosowanie parapetów lub blatów kwarcytowych w swoich budynkach.

Blaty kwarcytowe Warszawa

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów kamiennych z konglomeratu kwarcytowego na zamówienie. Każdego Klienta traktujemy z najwyższą starannością, dostarczając wyłącznie precyzyjnie wykonane elementy dekoracji wnętrz – od parapetów wewnętrznych z konglomeratu, blatów kuchennych i łazienkowych, aż po systemy podłogowe. To, co nas wyróżnia, to bogate doświadczenie, doskonała znajomość branży oraz precyzja działania, które idą w parze ze sprawną realizacją zleceń. Oferujemy także najlepsze warunki finansowe, które wielu odbiorców przekonały do wyboru właśnie naszych usług.

Klientów zainteresowanych zamówieniem wyrobów kamiennych zachęcamy do kontaktu. W razie wątpliwości doradzimy i pomożemy w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania do Państwa wnętrza. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi oraz biznesowymi, dostarczając wyroby dla różnych typów budynków i przestrzeni.

 

Współpracujemy z Firmami – Technistone  i Santamargherita