Image

Blaty kamienne

Blat z naturalnego kamienia łączy ponadczasowe piękno i nutę luksusu z wytrzymałością na lata. Doskonale spisze się między innymi w kuchni czy w łazience – zdobiąc i stając się funkcjonalną przestrzenią, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli interesują Państwa nowoczesne blaty kamienne, zapraszamy do współpracy. Jako eksperci w branży kamieniarskiej, ŁAPIŃSKI STONE oferuje bogatą ofertę blatów kamiennych, tworzonych na indywidualne zamówienie.

 
Eleganckie blaty kamienne: Warszawa i okolice

 
Blaty z kamienia naturalnego mogą powstać z wielu różnorodnych materiałów. My wybieramy te najlepsze. Stosujemy przede wszystkim granit oraz marmur. Wyróżnia je:

 
– bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania itp.,
– estetyczny wygląd, utrzymujący się przez długie lata,
– unikalne wzornictwo – gwarantujemy szeroki wybór kompozycji barwnych oraz wzorów – zarówno tych klasycznych i subtelnych, jak i bardzo oryginalnych i wyrazistych,
– szerokie możliwości obróbki.

 
W ŁAPIŃSKI STONE, kamienny blat zawsze powstaje na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że nie kupują Państwo produktu standardowego, a wykonany po profesjonalnych pomiarach – to element idealnie dopasowany do Waszego wnętrza. Swoje usługi kierujemy przede wszystkim Klientom z miasta Warszawa i okolic. Jesteśmy jednak otwarci również na współpracę z osobami poszukującymi naturalnego kamienia w najpiękniejszej odsłonie w innych obszarach Mazowsza i całej Polski.

 
Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych bliższą ofertą!

CREMA MARFIL OSCURO

CREMA MARFIL

Breccia Sarda

BRECCIA SARDA

Jura

JURA

Carrara

CARRARA

Nero Marquina

NERA MARQUINA

Emperador

EMPERADOR

rojoalicante

ROJO ALICANTE

Forest_Brown

FOREST BROWN

Forest green

FOREST GREEN