Image

GRANIT

Granit to jeden z najpiękniejszych, a zarazem najpopularniejszych kamieni naturalnych, powszechnie wykorzystywany dziś w budownictwie czy przy tworzeniu dekoracji. Z uwagi na popularność, sztuką jest zaoferowanie partii i techniki obróbki o oryginalnym, niepowtarzalnym charakterze. My, jako doświadczona firma kamieniarska, proponujemy bogatą gamę niepowtarzalnych wzorów, które uczynią domowe dekoracje wyjątkowymi.

Blaty granitowe: Warszawa i okolica

Granit można wykorzystać na wiele sposobów – tworząc z niego posadzkę, parapet, stylowe pokrycie ściany, czy wykorzystać w kuchni bądź łazience. Najpopularniejszym rozwiązaniem są eleganckie blaty granitowe – idealnie sprawdzające się jako otoczenie zlewu bądź umywalki czy przestrzeń, w której przygotowujemy posiłki. Możliwości są niezwykle szerokie, a naszym zadaniem jest przygotowanie elementów granitowych tak, by wpisały się w Państwa indywidualne potrzeby.

Granitowe blaty to elementy pomieszczenia, które jako pierwsze zwracają uwagę. Bez względu na to, czy na granitowe blaty zdecydują się Państwo w kuchni, czy w łazience, muszą wykazywać się odpowiednimi właściwościami. Granitowe blaty są doceniane ze względu na wysoką odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo granit kojarzy się z luksusem, dlatego może stanowić element dekoracyjny pomieszczenia, który podkreśli jego elegancki charakter. Blaty granitowe można dopasować do własnych preferencji, dzięki możliwości wyboru kamienia o dowolnej barwie i strukturze.

Jako niezależny producent jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa blaty kamienne – tak, aby stanowiły dopełnienie wystroju wnętrza, a dodatkowo ich używanie było niezwykle praktyczne. Należy pamiętać, że działanie wody oraz wysokiej temperatury może wpłynąć na wygląd i trwałość wyrobów z kamienia naturalnego, dlatego w bardzo wymagających pomieszczeniach proponujemy granit jako uzupełnienie blatów, szafek czy innych elementów.

Decydując się na współpracę z ŁAPIŃSKI STONE, stawiają Państwo na:

– profesjonalizm obsługi – starannie wyselekcjonujemy materiały, wpisujące się w Wasze potrzeby i doradzimy najlepsze rozwiązanie,
– szeroką gamę typów granitu – pomiędzy bogatym wyborem tekstur oraz barw z łatwością można odnaleźć wzór idealnie odzwierciedlający w potrzeby estetyczne,
– sprawną obsługę – pracujemy na terenie miasta Warszawa i okolic, zapewniając rozsądny termin realizacji powierzonych zleceń,
konkurencyjne stawki – wyważone między jakością a ceną.

Więcej informacji na temat naszych blatów i płyt granitowych można uzyskać kontaktując się z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

ABSOLUTE BLACK

ANTIQUE BROWN

BALMORAL ROSSO

BALTIC BROWN

BENGAL BLACK_SATYNA

BIANCO CRISTAL

BLACK PEARL

BLANCO AZAHAR

BRĄZ KRÓLEWSKI

COLONIA CREAM

COLONIA WHITE

COSMIK BLACK

EMERALD PEARL BLUE

GHIBLI GOLD

IVORY BROWN

IVORY CREAM

IVORY GOLD

KASHMIR WHITE

KASHMIR GOLD

LEDY DREAM

MAGMA GOLD

MAPLE RED

MERRA WHITE

MULTICOLOR RED

NERO ASSOLUTE SZCZOTKA

NERO PRATERIA BENGAL

ORION

PADANG DARK

PARADISO CLASSICO

PRADA GOLD

PUTIAN RED

RIVER BLUE

SHIVAKASHI IVORY BROWN

STAR GALAXY

STRZEGOM

SUNRISE

TAN BROWN

TITANIUM

VISCOUNT WHITE